تصویر روز

پيوندها

نشريات

خوش آمد

منطقه 6 عمليات انتقال گاز
بازدید مدیر منطقه شش عملیات انتقال گاز از موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران 
به گزارش روابط عمومی منطقه شش عملیات انتقال گاز، مهندس کرم گودرزی به همراه جمعی از مسئولین به مناسبت روز خبرنگار، این روز را به مجموعه سرپرستی موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران در استان هرمزگان تبریک گفتند.
1398/5/20 يكشنبه
....
پایان ختم 240 روزه قرائت قرآن کریم در منطقه شش عملیات انتقال گاز همزمان با اعیاد قربان تا غدیر 
به گزارش روابط عمومی منطقه شش عملیات انتقال گاز، ختم 240 روزه قرائت قرآن کریم با مشارکت کارکنان و خانواده های ایشان در روز سه شنبه 22 مرداد ماه 1398 همزمان با اعیاد قربان و غدیر به پایان رسید و در طول این مدت آیات کلام الهی 120 بار ختم شد.
1398/5/20 يكشنبه
....
هفتمین مرحله عملیات تعمیرات خط لوله 24 اینچ سرخون-رفسنجان با تلاش کارکنان منطقه شش عملیات انتقال گاز به پایان رسید 
به گزارش روابط عمومی منطقه شش عملیات انتقال گاز، هفتمین مرحله از تعمیرات اساسی خط لوله 24 اینچ سرخون، رفسنجان با تعویض حدود 26متر خط لوله، با تلاش شبانه روزی کارکنان این منطقه با رعایت دقیق استانداردهای فنی و نکات ایمنی به مدت 48 ساعت با موفقیت به پایان رسید.
1398/5/20 يكشنبه
....
نخستین المپیاد فنی و عملیاتی محلی بهره برداران تاسیسات تقویت فشار گاز منطقه شش برگزار شد  
به گزارش روابط عمومی منطقه شش عملیات انتقال گاز، نخستین دوره المپیاد فنی و عملیاتی محلی بهره برداران در مرحله تئوری و آزمون کتبی بطور همزمان با حضور 30 بهره بردار در سه تاسیسات تقویت فشار گاز این منطقه برگزار شد.
1398/5/20 يكشنبه
....
آماده بکار بودن واحد حمل و نقل در تمامی عملیاتها و تعمیرات منطقه شش  
به گزارش روابط عمومی منطقه شش عملیات انتقال گاز، پیشرفت 17 مورد از برنامه های زمانبندی شده ماشین آلات، 60 مورد اقدام نت اتفاقی-پیمایشی و 202 مورد بازدید خودروی شرکتی و 92 مورد بازدید خودروهای استیجاری، از جمله اقدامات مهم حمل و نقل مرکزی منطقه در جهت آمادگی ماشین آلات در عملیات ها و تعمیرات منطقه طی سه ماهه نخست سال جاری بوده است.
1398/4/30 يكشنبه
....
آرشیو
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما