تصویر روز

پيوندها

نشريات

خوش آمد

منطقه 6 عمليات انتقال گاز
تقدیر و تشکر مدیر منطقه شش عملیات انتقال گاز از کارکنان مستقر در استان کرمان 
به گزارش روابط عمومی منطقه شش عملیات انتقال گاز، مدیر منطقه ضمن بازدید از پروژه ها و تاسیسات تقویت فشار گاز و مراکز بهره برداری در استان کرمان، از کارکنان مستقر در این استان تقدیر و تشکر کرد.
1398/7/16 سه‌شنبه
....
دیدار مدیر و برخی از مسئولین منطقه شش عملیات انتقال گاز با نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان 
به گزارش روابط عمومی منطقه شش عملیات انتقال گاز، کرم گودرزی مدیر منطقه به همراه مدیر عامل پالایش گاز سرخون و قشم، ضمن دیدار با حجت الاسلام و المسلمین عبادی زاده، انتصاب وی را به عنوان نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان تبریک گفتند.
1398/7/10 چهارشنبه
....
آئین عطر افشانی قبور مطهر شهدا با حضور مدیر و کارکنان منطقه شش عملیات انتقال گاز 
به گزارش روابط عمومی منطقه شش عملیات انتقال گاز، در پنجمین روز از هفته دفاع مقدس، آئین عطر افشانی قبور مطهر شهدا با حضور مدیر و برخی از کارکنان منطقه، خانواده شهدا، ایثارگران و شماری از مدیران دستگاههای اجرایی و مردم در گلزار شهدای بندرعباس برگزار شد.
1398/7/10 چهارشنبه
....
اجرای برنامه های مختلف همزمان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس در منطقه شش عملیات انتقال گاز  
به گزارش روابط عمومی منطقه شش عملیات انتقال گاز، فرمانده پایگاه مقاومت بسیج حضرت ابوالفضل(ع) از برگزاری برنامه های مختلف، همزمان با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و دوران هشت سال دفاع مقدس، بر اساس برنامه های مصوب سازمان بسیج استان هرمزگان و مصوبات جلسه اعضای شورای پایگاه مقاومت بسیج، با برنامه ریزی و مشارکت مجموعه کارکنان بسیجی و همکاری واحدهای مختلف خبر داد.
1398/7/10 چهارشنبه
....
حضور برخی از بسیجیان منطقه شش در کنگره شهدای کارگری استان هرمزگان 
به گزارش روابط عمومی منطقه شش عملیات انتقال گاز، فرمانده پایگاه مقاومت بسیج حضرت ابوالفضل(ع) و برخی از بسیجیان منطقه شش در هفتمین روز از هفته دفاع مقدس، با حضور در کنگره شهدای کارگری استان هرمزگان، یاد و خاطره شهدای هشت سال جنگ تحمیلی را گرامی داشتند.
1398/7/10 چهارشنبه
....
آرشیو
خانه | بازگشت |


مجری سایت : شرکت سیگما