تصویر روز

نشريات

خوش آمد

منطقه 6 عمليات انتقال گاز
بازدید مدیر منطقه شش از تاسیسات تقویت فشار گاز و مرکز بهره برداری خطوط لوله 
به گزارش روابط عمومی منطقه شش عملیات انتقال گاز، مهندس کرم گودرزی ضمن دیدار با رئیس و کارکنان تاسیسات تقویت فشار گاز تنگ نی و سیرجان و مرکز بهر برداری خطوط لوله سیرجان، بر آمادگی کامل تاسیسات، تجهیزات و خطوط لوله منطقه، جهت عبور از فصل زمستان تأکید کرد.
1394/7/12 يكشنبه
....
گرامیداشت دهه ولایت و امامت در منطقه شش عملیات انتقال گاز  
به گزارش روابط عمومی منطقه شش عملیات انتقال گاز، در پاسداشت این عید بزرگ دنیای اسلام ضمن نصب پوسترهایی با موضوع امامت و ولایت و برگزاری مسابقه پیامکی عید غدیر در سطح منطقه و همچنین پذیرایی از کلیه همکاران در ساعات اولیه این روز بزرگ، مراسم جشن عید سعید غدیر خم با حضور مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان هرمزگان، مدیریت و کارکنان منطقه در نماز خانه اداره مرکزی برگزار شد.
1394/7/12 يكشنبه
....
برگزاری مسابقات ورزشی به مناسبت هفته دفاع مقدس در منطقه شش 
به گزارش روابط عمومی منطقه شش عملیات انتقال گاز، به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس، مسابقات ورزشی با حضور کارکنان در سطح منطقه برگزار شد.
1394/7/12 يكشنبه
....
دیدار مدیر و کارکنان منطقه شش با خانواده شهید باسره 
به گزارش روابط عمومی منطقه شش عملیات انتقال گاز، همزمان با هفته دفاع مقدس مهندس کرم گودرزی به همراه فرمانده پایگاه بسیج منطقه و برخی از کارکنان، با همسر شهید عباس باسره دیدار کردند.
1394/7/12 يكشنبه
....
کارکنان تاسیسات و یارد سیرجان قبور مطهر شهدا را گل افشانی کردند 
به گزارش روابط عمومی منطقه شش عملیات انتقال گاز، کارکنان تاسیسات تقویت فشار گاز و یارد سیرجان همزمان با هفته دفاع مقدس ضمن حضور در گلزار شهدای سیرجان، با شهدای هشت سال دفاع مقدس تجدید میثاق و یاد و خاطره آنان را گرامی داشتند و قبور مطهرشان را گل افشانی کردند.
1394/7/12 يكشنبه
....
آرشیو


Powered By Sigma ITID.