تصویر روز

پيوندها

نشريات

خوش آمد

منطقه 6 عمليات انتقال گاز
مدیر منطقه شش از طرف فرمانده سپاه امام سجاد(ع) استان هرمزگان مورد تقدیر قرار گرفت 
به گزارش روابط عمومی منطقه شش عملیات انتقال گاز، مسئول سازمان بسیج اداری و کارگری سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان به نمایندگی از فرمانده سپاه امام سجاد(ع)، تقدیر نامه مهندس گورزی را به وی تقدیم کرد.
1395/5/24 يكشنبه
....
درخشش فرزندان کارکنان منطقه شش در مرحله سراسری مسابقات قرآن کریم و نهج البلاغه  
به گزارش روابط عمومی منطقه شش عملیات انتقال گاز، تیم اعزامی منطقه به بیستمین مرحله سراسری مسابقات حفظ، قرائت قرآن کریم و نهج البلاغه ویژه فرزندان کارکنان شرکت ملی گاز ایران، با کسب یک مقام دومی و یک مقام سومی در رشته مفاهیم قرآن کریم به کار خود پایان دادند.
1395/5/24 يكشنبه
....
بیش از 72 درصد حجم گاز انتقالی در منطقه شش به نیروگاه¬ها جهت تولید برق انتقال یافته است  
به گزارش روابط عمومی منطقه شش عملیات انتقال گاز، کرم گودرزی از انتقال سه میلیارد متر مکعب گاز در سه ماهه اول سالجاری خبر داد و گفت: بیش از 72 درصد حجم گاز انتقالی در سه ماهه نخست سال به مبادی مصارف سوخت نیروگاهی انتقال داده شده است.
1395/5/24 يكشنبه
....
مدیر منطقه شش از مرکز بهره برداری خطوط لوله و تاسیسات تقویت فشار گاز سیرجان بازدید کرد 
به گزارش روابط عمومی منطقه شش عملیات انتقال گاز، مدیر و برخی از مسئولین منطقه ضمن بازدید از مرکز بهره برداری خطوط لوله و تاسیسات تقویت فشار گاز سیرجان از نزدیک با کارکنان این مجموعه ها ملاقات کردند.
1395/5/16 شنبه
....
تحویل و تحول میترینگ اندازه¬ گیری گاز نیروگاه بخار ایرانشهر توسط منطقه شش 
به گزارش روابط عمومی منطقه شش عملیات انتقال گاز، رئیس امور هماهنگی و نظارت بر انتقال گاز از تحویل و تحول ایستگاه میترینگ اندازه¬ گیری گاز نیروگاه بخار ایرانشهر خبر داد و گفت: در راستای دستورالعمل محاسبه، نظارت، قرائت و کنترل سیستمهای اندازه¬گیری گاز در مبادی تحویل گاز به شرکتهای گاز استانی از ابتدای تیر ماه میترینگ اندازه¬ گیری گاز نیروگاه بخار ایرانشهر و ثبت شناسنامه ایستگاه (100000) راه ¬اندازی و در سرویس قرار گرفت.
1395/5/16 شنبه
....
آرشیو


Powered By Sigma ITID.