تصویر روز

پيوندها

نشريات

خوش آمد

منطقه 6 عمليات انتقال گاز
پیام مدیر منطقه شش عملیات انتقال گاز به مناسبت سالروز ارتحال ملکوتی حضرت امام‌خمینی(ره) و قیام15 خرداد 
مدیر منطقه شش عملیات انتقال گاز با صدور پیامی، سالگرد رحلت ملکوتی بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) را تسلیت گفت و ضمن ستودن انتخاب شایسته حضرت آیت الله خامنه ای(مد ظله العالی) به رهبری انقلاب اسلامی ایران، یاد و خاطره شهدای قیام خونین ١٥ خرداد را که نقطه عطفی در شکل گیری و پیروزی انقلاب اسلامی محسوب می شود را گرامی داشت.
1396/3/13 شنبه
....
تعمیرات اساسی خط لوله 24 اینچ سرخون/ رفسنجان با تلاش کارکنان منطقه شش پایان یافت 
به گزارش روابط عمومی منطقه شش عملیات انتقال گاز، مدیر منطقه، از پایان تعمیرات اساسی خط لوله 24 اینچ سرخون رفسنجان خبر داد و گفت: این تعمیرات شامل تعویض هزار و یکصد و شانزده متر لوله، از کیلومتر صفر تا سی خط لوله 24 اینچ انتقال گاز سرخون - رفسنجان بود که با تلاش شبانه روزی کارکنان این منطقه با رعایت دقیق استانداردهای فنی و نکات ایمنی طی 60 ساعت به پایان رسید.
1396/3/9 سه شنبه
....
تحصیل اراضی و پاکسازی حریم ایمنی خطوط لوله گاز، مهمترین هدف امور حقوقی و قراردادهای منطقه شش در سال 96 
به گزارش روابط عمومی منطقه شش عملیات انتقال گاز، رئیس امور حقوقی و قرار دادهای منطقه با اشاره به عملکرد امور حقوقی در سال 95 گفت: بررسی و اخذ مدارک و مستندات تحصیل اراضی خطوط لوله تحویل موقت شده در استانهای کرمان و هرمزگان و همینطور پاکسازی حریم ایمنی خطوط لوله گاز، از جمله مهمترین هدف و برنامه امور حقوقی و قراردادهای منطقه شش در سال 96 می باشد.
1396/3/9 سه شنبه
....
پیام تبریک مدیر منطقه شش به مناسبت حلول ماه مبارک رمضان 
ماه رمضان (همان ماه) است که در آن قرآن فرو فرستاده شده است (کتابى) که مردم را راهبر و (متضمن) دلایل آشکار هدایت و (میزان) تشخیص حق از باطل است پس هر کس از شما این ماه را درک کند باید آن را روزه بدارد. سوره بقره آیه 185
1396/3/9 سه شنبه
....
بازدید مدیر منطقه شش از طرح احداث مرکز بهره برداری خطوط لوله کرمان 
به گزارش روابط عمومی منطقه شش عملیات انتقال گاز، مهندس کرم گودرزی به همراه مجری طرحهای زیربنائی شرکت مهندسی و توسعه گاز ایران، مشاور و پیمانکار طرح از پروژه احداث مرکز بهره برداری خطوط لوله کرمان بازدید کردند.
1396/3/9 سه شنبه
....
آرشیو


مجری سایت : شرکت سیگما