تصویر روز

پيوندها

نشريات

خوش آمد

منطقه 6 عمليات انتقال گاز
عاشقان ابا عبدالله الحسین(ع) در منطقه شش در اولین روز از ماه محرم با قرائت زیارت عاشورا و سینه زنی به سوگ نشستند 
به گزارش روابط عمومی منطقه شش عملیات انتقال گاز‌، همزمان با آغاز ماه محرم و ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) ‌مراسم قرائت زیارت عاشورا و عزاداری با حضور جمعی از مسئولین و کارکنان این منطقه در نماز خانه اداره مرکزی برگزار گردید.
1395/7/13 سه شنبه
....
مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس با حضور جانشین سابق فرماندهی سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان در منطقه شش 
به گزارش روابط عمومی منطقه شش عملیات انتقال گاز، در ششمین روز از هفته گرامیداشت دفاع مقدس با حضور مدیر و کارکنان منطقه، ضمن قرائت زیارت پر فیض عاشورا، مراسمی با حضور جانشین سابق فرماندهی سپاه امام سجاد(ع) هرمزگان در نمازخانه اداره مرکزی برگزار شد.
1395/7/13 سه شنبه
....
نشست صمیمی مدیر منطقه با فرمانده و اعضای شورای پایگاه مقاومت بسیج همزمان با هفته دفاع مقدس 
به گزارش روابط عمومی منطقه شش عملیات انتقال گاز، در پنجمین روز از هفته گرامیداشت دفاع مقدس، نشست صمیمی مهندس کرم گودرزی با فرمانده و اعضای شورای بسیج منطقه برگزار گردید.
1395/7/13 سه شنبه
....
گل افشانی قبور مطهر شهدا با حضور کارکنان منطقه شش 
به گزارش روابط عمومی منطقه شش عملیات انتقال گاز، در دومین روز از هفته گرامیداشت دفاع مقدس که به عنوان شهیدان، ایثارگران، سربازان و فخرآفرینان نامگذاری شده است، کارکنان این منطقه ضمن حضور در گلزار شهدای شهرستان بندرعباس، یاد و خاطره شهیدان هشت سال دفاع مقدس را گرامی داشتند.
1395/7/13 سه شنبه
....
همزمان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس، کارکنان منطقه شش بخشی از خون خود را به نیازمندان اهدا کردند 
به گزارش روابط عمومی منطقه شش عملیات انتقال گاز، در ششمین روز از هفته دفاع مقدس با مستقر شدن اکیپ سیار انتقال خون استان هرمزگان در اداره مرکزی، مسئولین و کارکنان منطقه در یک اقدام خداپسندانه، با اهدای بخشی از خون خود به یاری نیازمندان شتافتند.
1395/7/13 سه شنبه
....
آرشیو


مجری سایت : شرکت سیگما